Haber

İbrahim Selim Kılıçdaroğlu Bölümü Programını Ertelediğini Açıkladı Pınar Deniz’in Cevabı Yüzleri Güldürdü

Bildiğiniz gibi herkes merakla Babala TV’de yayınlanacak olan Kılıçdaroğlu bölümünü bekliyor. İbrahim Selim, bugün yayınlanması planlanan Pınar Deniz’in konuk olduğu İbrahim Selim’le Bu Gece bölümünü Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon’una takviye ekleyerek ertelediğini duyurdu. Pınar Deniz’in yanıtı yürekleri ısıttı?

YouTube’da binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından izlenen ve sevilen birçok program var ama özellikle iki tanesi öne çıkıyor. Biri İbrahim Selim ile Bu Gece, diğeri ise Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofonu.

Kılıçdaroğlu hepinizin bildiği gibi 2.Cinsiyet seçimlerinin ardından Konular Açık Mikrofon’da gündeme gelen ısrarları göz ardı etmemiş ve programa katılmayı kabul etmişti.

Bu akşam YouTube’da yayınlanacak olan Kılıçdaroğlu Konular Açık Mikrofon bölümü ile İbrahim Selim’in programı üst üste gelince İbrahim Selim takipçilerine tatlı bir açıklama yaptı!

İbrahim Selim, Pınar Deniz’in yer aldığı ve bu akşam yayınlanması beklenen yeni bölümü Babala TV’de Kılıçdaroğlu bölümü nedeniyle ertelediğini duyurdu:

Öncelikle Oğuzhan Uğur, İbrahim Selim’in tatlı desteğine tepki göstermedi! ?

Ardından Pınar Deniz yüzleri güldüren bir yorumla kimi desteklediğini bir kez daha net bir şekilde dile getirdi ❤️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu